Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše zprávy Velký koloběžkový závod ve Stromovce
Velký koloběžkový závod ve Stromovce
Pondělí, 07. duben 2014 14:10

V sobotu 26.4.2014 se koná již 3. ročník Velkého koloběžkového závodu. Akce proběhne ve Stromovce, před Šlechtovou restaurací. Jako obvykle se jedná celodenní program, tentokrát v režii slavného Čtyřlístku, který bude osobně přítomen.V Závod je rozdělen do několika věkových kategorií tak, aby mezi s sebou závodily sobě si rovné děti, máme však připravenou i kategorii dospěláckou! Vítězové jsou dekorování přímo maskoty Čtyřlístku, který jim předá zaslouženou medaili a diplom za umístění.Ostatní účastníci dostanou diplom za účast a malou odměnu.Všechna startovní čísla jsou slosovatelná - hraje se o hodnotné koloběžky a odrážedla!

KOLOBĚŽKY A ODRÁŽEDLA DOPORUČUJEME VZÍT S SEBOU! Kdo nemá vlastní, může k závodění využít naši profi půjčovnu ZDARMA!(stačí Vám vratná záloha 200,– a číslo OP) HELMA DO ZÁVODU POVINNÁ! Omezený počet je možné si zapůjčit.

DOPROVODNÝ PROGRAM: skákací hrad, trampolína, keramická dílna, chůdy, ekologie hrou, Street parkour exhibice, balanční bludiště a další!

První pomoc prožitkem! Naučte se dát první pomoc, zažijte reálné situace! Vše vedeno opravdovými záchranáři! Kompletní informace k programu a k registraci do závodu naleznete také na na http://divadlovparku.cz/akce/velky-kolobezkovy-yedoo-zavod-se-ctyrlistkem/

Těšíme se na Vás!
Divadlo v Parku


Autor: Veronika Neckařová

Velký koloběžkový závod ve Stromovce
 

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz